Speciální technologie


Střediska


Společnost je v současné době organizačně rozdělena do čtyř středisek s odlišným zaměřením - nejvýznamnějším je středisko technologií, dále jsou to středisko TZB, výroba a servis a zastoupení Flowrox. Jednotlivá střediska jsou zaměřena na odlišné skupiny zákazníků, ale často dochází v rámci větších projektů k překrývání činností a společné realizaci zakázek.


Středisko technologií

Středisko technologií realizuje dodávky a montáže jak komplexních technologických celků, tak jejich dílčích částí. Největší realizované projekty byly zejména pro zákazníky v oblasti energetiky při realizaci odsíření, v chemickém průmyslu, v papírnách a celulózkách.


Středisko TZB

Středisko technického zařízení budov nabízí dodávky a montáže klimatizace, vzduchotechniky, chlazení a vytápění pro objekty průmyslové, obytné, objekty občanské vybavenosti, hotely, banky, supermarkety, nemocnice.


Výroba a servis

Výroba a předvýroba pro realizované projekty, ale zároveň pro externí zákazníky, kdy jsou realizovány dodávky technologických konstrukcí, uložení, obrobků, přesných výpalků a další. Zákazníkům jsou rovněž nabízeny volné výrobní kapacity pro kooperace (dělení materiálu, obrábění, tváření plechů) v obou halách. Středisko servisu je zaměřeno na servis a opravy strojních zařízení, zejména čerpací a míchací techniky.


Zastoupení Flowrox

Od roku 2013 zastupuje společnost v České republice a na Slovensku finskou společnost Flowrox - výrobce high-tech vřetenových a hadicových čerpadel.Napište nám

Vaše jméno / název firmy:

Váš E-mail:

Oblast dotazu:

Text dotazu:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Odesláním zprávy dáváte společnosti Speciální technologie, s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávání

Střediska

Montáže a dodávky technologických celků, potrubí, ocelových konstrukcí zejména v energetice, chemickém a papírenském průmyslu.
PC pump #2
Výrobce high-tech vřetenových a hadicových čerpadel Flowrox. Zastoupení pro ČR a Slovensko
Realizace TZB, zejména klimatizace, vzduchotechniky, topení a chlazení.
ikonka - vyroba
Výroba konstrukcí, potrubního uložení, přesné výpalky, obrábění, tváření, servis, opravy

Jazyk


Speciální technologie, spectech.cz © eline.cz 2009