Speciální technologie


Zastoupení Flowrox


Od roku 2013 zastupuje společnost v České republice a na Slovensku finskou společnost Flowrox - výrobce high-tech vřetenových a hadicových čerpadel.

Vřetenová čerpadla Flowrox jsou určena pro náročné aplikace čerpání průmyslových kalů a past, a to zejména kapalin a kalů s vysokou viskozitou. Ve srovnání s běžnými technologiemi, vřetenové čerpadlo Flowrox dodává větší tlak, větší kapacitu a celkově - více účinnosti. Prostřednictvím moderní technologie a precizního provedení, vám nabízí vřetenová čerpadla Flowrox významné úspory snížením nákladů na čerpání.

system image


Inovativní peristaltická hadicová čerpadla Flowrox nastavila průmyslový standard pro technologie peristaltických čerpadel. Jsou určena pro těžké průmyslové aplikace, jsou ideální pro čerpání různých kalů a dávkování široké škály abrazivních, korozivních, viskózních nebo krystalizujících médií.

system image


Speciální technologie zajišťují dodávky kompletního sortimentu čerpadel Flowrox, zároveň zajišťují pro zákazníky instalace, servis a poradenskou činnost.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, rádi vám poskytneme podrobnější informace. Případně můžete navštívit stránky výrobce (v angličtině).


Napište nám

Vaše jméno / název firmy:

Váš E-mail:

Oblast dotazu:

Text dotazu:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Odesláním zprávy dáváte společnosti Speciální technologie, s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávání

Střediska

Montáže a dodávky technologických celků, potrubí, ocelových konstrukcí zejména v energetice, chemickém a papírenském průmyslu.
PC pump #2
Výrobce high-tech vřetenových a hadicových čerpadel Flowrox. Zastoupení pro ČR a Slovensko
Realizace TZB, zejména klimatizace, vzduchotechniky, topení a chlazení.
ikonka - vyroba
Výroba konstrukcí, potrubního uložení, přesné výpalky, obrábění, tváření, servis, opravy

Jazyk


Speciální technologie, spectech.cz © eline.cz 2009